پشتیبانی 7 روزه:

55244567

-051

اندکی درباره‌ی ما

about us

شرکت دارتن (سهامی خاص) فعالیت خود را در سال 1389 با هدف ارائه تخصصی‌ترین خدمات نرم افزاری، شبکه و اینترنت آغاز نموده است. ایده‌ی اصلی این شرکت، گردآوری متخصصین و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها، تربیت تخصصی، معرفی فناوری‌های جدید و برتر و همچنین ارتقاء سطح کیفی شهرستان کاشمر بوده است. ما استفاده از کامپیوتر و اینترنت و راحت‌تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌دانیم. ما خلاقیت و نوآوری را سرلوحه‌ی تلاش‌ها و فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم و بر این باوریم: روزی می‌رسد که برای شهروند کارآمد، استفاده از کامپیوتر و اینترنت، همانقدر ضرورت می‌یابد که توانایی خواندن و نوشتن!

ما بر آنیم تا با تحقیق و پیاده‌سازی راه حل‌های علمی و عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف، بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم. ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف‌های مدیریتی یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه‌اندازی هر خدمت جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می‌کنیم. همچنین ما بر این عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری، به نحوی انجام گردد که مشتری را به یک قوه تبلیغاتی خودساخته مبدل کند و این خود، افزایش سود ما را به عنوان ارائه‌دهنده خدمات، در بر خواهد داشت.

فروشگاه کامپیوتری دارتن که از سال 1397 آغاز به کار کرد، تمام هدف خود را بر فروش قطعات کامپیوتری و تجهیزات مرتبط با صنعت آی تی (IT) به صورت خرده‌فروشی، متمرکز نمود. ما همواره سعی بر این می‌کنیم که بهترین قطعات را با بهترین قیمت، از مطمئن‌ترین تامین‌کننده تهیه و در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم. به‌خصوص که این موارد در برند دارتن به وضوح دیده می‌شود، یعنی مانند یک دارت، کاملا متمرکز بر یک هدف مهم که همواره برطرف ساختن نیاز مشتری به بهترین حالت ممکن.

“دارتن فقط یک نام نیست، اعتباریست به وسعت مشتریانش”

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟